Canazei: Condominio Val di Fassa

Termíny

Popis objektu Canazei: Condominio Val di Fassa

popis

POZOR! CENY OD 11880 do 41750,-. Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu.
Apartmány pro 2-6 osob se nachází na začátku města Alba, 700 m od centra obce a méně než 1 km od centra Canazei, vedle cesty podél řeky Avisio, která spojuje Albu s Canazei. Zastávka autobusu / zastávka skibusu je vedle domu. Byty mají TV a parkovací stání v garáži, některé s myčkou a pračkou.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán A
Velké studio pro 2-3 osoby, cca. 40 čtverečních metrů. Skládá se z manželské postele, palandy, rozdělených od jídelního prostoru, kuchyňský kout, koupelna se sprchou a pračkou. Velký balkon. Vnější parkovací stání.

Apartmán C
Třípokojový byt pro 4-6 osob v prvním patře, cca. 65 čtverečních metrů. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s palandami a dalším samostatným lůžkem, kuchyně s troubou, pračka a myčka, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelna s minibarem, balkon.

Apartmán D
Čtyřpokojový apartmán pro 6 osob, cca. 75 metrů čtverečních,situovaný ve 2. patře. Skládá se ze 2 dvoulůžkových pokojů, třetí ložnice s oddělenými postelemi. Velký obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyňským koutem s myčkou na nádobí. Koupelna se sprchou. Velký panoramatický balkon. Garáž.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Condominio Val di Fassa