Canazei: Condominio Salin

Termíny

Popis objektu Canazei: Condominio Salin

popis

POZOR! CENY OD 14190 do 25900,-. Přesná cena na vyžádání dle termínu a obsazenosti apartmánu. Tyto byty pro 2-4 osoby se nacházejí cca. 300m od centra města Campitello di Fassa a od zastávky autobusu / skibusu, na začátku fascinujícího Val Durona. Jedná se o krásnou oblast, která je ideální i pro letní dovolenou. K dispozici je asi 15 bytů, s TV a garáží.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-4 osoby
Dvoupokojový byt pro 2-4 osoby v prvním patře, cca. 45 čtverečních metrů. Skládá se z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a barevného televizoru. K dispozici je kuchyňský kout a jídelna, koupelna se sprchou a pračkou a balkon. Parkovací prostory jsou k dispozici jak venku, tak v garáži. K dispozici je také samostatné elektrické topení za příplatek.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Condominio Salin