Canazei: Condominio Roacia

Termíny

Popis objektu Canazei: Condominio Roacia

popis

POZOR! CENY OD 15680 do 23430,-. Přesná cena na vyžádání dle termínu a obsazenosti apartmánu. Apartmány pro 2-4 osoby se nachází ve velmi klidné poloze v městečku Alba. V blízkosti kluziště a dětského hřiště, ideální pro děti. Blok se skládá ze 4 domů, z nichž každý má 6/8 bytů, téměř všechny mají samostatný vchod. Byty mají barevnou TV, některé mají pračku, myčku a balkon. Parkovací místo na vnějším nádvoří a parkovací místo v garáži.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B
Přízemní dvoupokojový byt pro 2-4 osoby, cca 45 m2, se samostatným vchodem. Skládá se z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, TV, kuchyňského koutu s troubou, koupelny se sprchovým koutem a pračky. Parkovací místo v garáži nebo ve dvoře.

Apartmán B1
Dvoupokojový byt pro 2-4 osoby v 1.patře, cca 45m2, se samostatným vchodem. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a další malou samostatnou postelí (1.70m), obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, tv, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, pračka. Vnější parkovací stání ve dvoře.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

pračka

ano

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Condominio Roacia