Canazei: Condominio Monti Pallidi

Termíny

Popis objektu Canazei: Condominio Monti Pallidi

popis

POZOR! CENA od 14190 do 37290,- Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu.
Apartmány pro 2-6 osob se nachází na centrálním místě v Canazei, v blízkosti obchodů a služeb, se zastávkou autobusu / skibusu před domem. Blok se skládá ze 2 domů a v bytech je televize, pračka a myčka nádobí. Možné garážové stání.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-4 osoby
Dvoupokojový byt pro 2-4 osoby ve 3. patře, cca. 45 metrů čtverečních, skládající se z jedné ložnice s oddělenými lůžky, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňského koutu s myčkou nádobí, koupelny se sprchovým koutem a pračky, balkonu a garážové stání.

Apartmán B1 pro 2-4 osoby
Dvoupokojový byt v 1. patře pro 2-4 osoby, cca. 45 metrů čtverečních, skládající se z jedné ložnice s oddělenými lůžky, obývacího pokoje se 2 samostatnými lůžky, kuchyně s myčkou nádobí, koupelny se sprchou a pračkou, velkého balkonu, garáže.

Apartmán C až pro 6 osob
Třípokojový byt až pro 6 osob ve 2. patře, na 2 podlažích, cca. 70 metrů čtverečních. Skládá se z jedné ložnice s oddělenými postelemi, druhé ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a barevnou televizí, samostatného kuchyňského koutu s troubou a myčkou nádobí, koupelny se sprchou a pračkou, balkonu a parkování v garáži.

Apartmán C1 až pro 6 odob
Třípokojový byt pro 6 osob ve 2. patře, cca. 70 metrů čtverečních. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice se dvěma ložnicemi, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a barevnou televizí, kuchyňský kout s myčkou nádobí, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, balkon a parkování v garáži.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Condominio Monti Pallidi