Canazei: Condominio Enrosadira

Termíny

Popis objektu Canazei: Condominio Enrosadira

popis

POZOR! CENA od 9570 do 41750,- Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu. Apartmány pro 2-8 osob se nachází na začátku města Alba, méně než 1 km od centra města Canazei a 800 metrů od centra města Alba. Zastávka skibusu vzdálená 100 m. Běžecká sjezdovka je u domu a lanová dráha v Canazei je cca 700 m. Blok se skládá ze 3 domů. Venkovní parkovací místo ve dvoře a některé parkovací místa v garáži.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán A
Podkrovní byt ve 3. patře pro 2-4 osoby, cca. 40 metrů čtverečních, skládá se ze spací části s 2 oddělenými lůžky (je možné vytvořit dvoulůžkový), pohovka (2 osoby). Obývací část s TV, jídelní kout, kuchyňský kout s troubou a myčkou, koupelna s vanou a pračkou. Sklep na lyže. K dispozici je vnější parkovací stání.

Apartmán A1
Studiový apartmán situovaný v mezipatře, cca. 45 metrů čtverečních, skládá se ze spací části s 2 lůžky, obývacího prostoru s rozkládací pohovkou (2 osoby). Jídelna s TV, kuchyňský kout s myčkou nádobí, koupelna s vanou a pračkou. Možnost vnějšího parkovacího stání.

Apartmán B
Dvoupokojový byt pro 2-4 osoby ve druhém patře, cca. 50 čtverečních metrů. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, velkého obývacího pokoje se 2 samostatnými postelemi a rozkládací pohovky, barevného televizoru, kuchyňského koutu s troubou a myčkou, koupelny s vanou a pračky. Balkón. Vnější parkovací stání ve dvoře.

Apartmán B1
Dvoupokojový půdní byt pro 2-4 osoby, cca. 40 m2, situovaný ve 3. patře, sestávající se z ložnice s 2 samostatnými lůžky (je možné vytvořit dvoulůžkový), obývací pokoj s rozkládacím gaučem (pro 2 osoby), barevná TV, kuchyňský kout s troubou a myčkou, koupelna s vanou . Vyhrazené parkovací místo ve dvoře.

Apartmán B2
Dvoupokojový byt ve třetím patře pro 2-4 osoby, sestávající se z ložnice se 2 jednotlivými lůžky (je možné vytvořit dvoulůžkový), obývací pokoj s rozkládacím gaučem (2 osoby), tv, kuchyňský kout s troubou, myčka, koupelna s vanou a pračka.

Apartmán B3
Dvoupokojový byt pro 3-5 osob, cca. 50 m2 se nachází v přízemí se samostatným vchodem. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí + jednolůžko, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, barevného televizoru, kuchyňského koutu s troubou a myčkou, koupelny s vanou a pračky. Sklep. Vnější parkovací stání ve dvoře.

Apartmán C
Třípokojový byt ve druhém patře pro 4-6 osob, cca. 55 čtverečních metrů. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s oddělenými postelemi, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, TV, kuchyňský kout s troubou a myčkou, mikrovlnná trouba, koupelna se sprchovým koutem, pračka, balkón a parkovací místo v garáži.

Apartmán D
Čtyřpokojový byt v prvním patře pro 6-8 osob byt, 90 m2. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a samostatným rozkládacím gaučem, druhá ložnice s manželskou postelí a samostatným rozkládacím gaučem, třetí ložnice s palandami, obývací pokoj s jídelním koutem, kuchyňský kout s troubou a myčkou, TV, pračka. Dvě koupelny, jedna se sprchou a druhá s vanou, 2 balkony. Garáž pro 1 auto a vnější parkovací místo ve dvoře.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

pračka

ano

myčka

ano

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Condominio Enrosadira