Canazei: Condominio Des Alpes 1

Termíny

Popis objektu Canazei: Condominio Des Alpes 1

popis

POZOR! CENA od 14190 do 44220,- Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu. Tento blok apartmánu pro 2-8 osob se skládá ze 3 domů, které se nacházejí ve velmi klidné lokalitě Canazei, vedle cesty, která vede lesem do Campitello (v létě fitness trasa a v zimě sjezdovka "Marcialonga".) Centrum obce je 400 m , zatímco k lanovce lze pohodlně dojít pěšky. Byty mají parkovací místo v garáži.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-4 osoby
řízemní dvoupokojový byt pro 2-4 osoby, cca. 45 m2, sestávající z ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň s troubou, koupelna s minibarem a pračka, balkon. Parkovací místo v garáži a sklep.

Apartmán B1 pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti
Přízemní dvoupokojový byt pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti, cca. 45 metrů čtverečních, skládající se z ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (velikost 1 1), kuchyňský kout s troubou, koupelna se sprchou a pračkou, velký balkon. Parkovací místo v garáži a sklep.

Apartmán B2 pro 2-4 osoby
Dvoupokojový apartmán ve druhém patře pro 4 osoby, cca. 50 metrů čtverečních. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí a palandy, obývací pokoj s barevnou televizí a rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s troubou, koupelna se sprchou, pračka a balkon. Parkovací stání je k dispozici jak ve vnějším dvoře, tak i v garáži a také je k dispozici sklep.

Apartmán B3 pro 2-4 osoby
Dvoupokojový apartmán ve 2. patře pro 4 osoby, cca. 45 metrů čtverečních, skládající se z jedné ložnice s manželskou postelí a samostatné postele, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout s troubou, mikrovlnná trouba, koupelna s menší vanou, pračka, tv bar, balkon. Parkovací místo v garáži a sklep.

Apartmán B4 pro 2-4 osoby
Dvoupokojový byt pro 2-4 osoby ve 3. patře , cca. 45 metrů čtverečních, skládající se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyně s troubou, koupelny se sprchovým koutem a balkonu. Parkovací místo v garáži a sklep.

Apartmán D až pro 8 osob
Čtyřpokojový byt až pro 8 osob ve 3. patře - na dvou podlažích, cca 80m2. Skládá se z obývacího pokoje s jídelním koutem, krbem a tv, kuchyňským koutem s troubou, ložnice s manželskou postelí, ložnicí s palandami, koupelnou se sprchovým koutem, balkonem a verandou. Druhá úroveň (podkroví) se skládá z ložnice s manželskou postelí, mezipatro s dvěma samostatnými lůžky, druhé koupelny se sprchou a pračky. Parkovací místo v garáži a sklepě.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Condominio Des Alpes 1