Canazei: Condominio Ciampac

Termíny

Popis objektu Canazei: Condominio Ciampac

popis

POZOR! CENA od 15680 do 23430,- Přesná cena na vyžádání dle termínu a obsazenosti apartmánu.
Apartmány pro 2-5 osob se nachází 2,5 km od Canazei v Alba a 500 metrů od centra města Alba, vedle lanovky na Ciampac (lyžařská sjezdovka lesem prochází vedle domu). V klidné poloze, mimo dopravu. Skibus cca. 100 m daleko. Parkovací místo v garáži. Byty mají barevnou TV a balkon.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán typu B pro 4-5 osob
Dvoupokojový byt v prvním patře pro 4-5 osob, cca. 55 čtverečních metrů. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí a jednoho samostatného lůžka, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a televizí, kuchyňského koutu, koupelny se sprchovým koutem, pračky, balkonu a sklepa. Parkovací místo v garáži.

Apartmán typu B1 pro 2-3 osoby
Dvoupokojový byt pro 3 osoby nebo 2 dospělé a 2 děti, ve druhém patře, cca. 35 čtverečních metrů. Skládá se z malé ložnice s francouzskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a TV, kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, balkon, sklep / úschovna lyží. Parkovací místo v garáži.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - platí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Condominio Ciampac