Canazei: Condominio Cesa Lucilla

Termíny

Popis objektu Canazei: Condominio Cesa Lucilla

popis

POZOR! CENY OD 14850 do 25900,-. Přesná cena na vyžádání dle termínu a obsazenosti apartmánu. Apartmán pro 4 osoby v centru obce Canazei, ale v klidné lokalitě, se všemi obchody a službami v blízkosti bytu, je ideální poloha pro ty, kteří nechtějí na své dovolené používat auto ... i autobusová zastávka / zastávka skibusu je vzdálena asi 100m. Možnost parkování ve vnějším dvoře.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-4 osoby
Dvoupokojový byt v 1. patře, cca. 45 m2, sestávající z ložnice s 2 oddělenými lůžky (je možné vytvořit dvoulůžko), obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, kuchyňský kout s troubou, koupelna se sprchou a pračkou, panoramatický balkon. Možnost parkování ve vnějším dvoře.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Condominio Cesa Lucilla