Canazei: Cesa Minach

Termíny

Popis objektu Canazei: Cesa Minach

popis

POZOR! CENY OD 14190 do 25900,-. Přesná cena na vyžádání dle termínu a obsazenosti apartmánu. Apartmány pro 2-4 osoby v Canazei ve výborné poloze, pouhých 600m od centra obce. Lanovka je vzdálena 150m a zastávka autobusu / zastávka skibusu je přímo před domem. Jedná se o malý jednoduchý dům s pouhými 3 apartmány, velkou zahradu a vnější parkovací místo.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2 osoby
Přízemní dvoupokojový byt, cca. 25 metrů čtverečních, sestávající se z ložnice se 2 oddělenými lůžky, malý obývací pokoj, tv, kuchyňský kout, koupelna / sprcha. Parkovací místo před domem a velká zahrada.

Apartmán B1 pro 2-3 osoby
Přízemní dvoupokojový byt, cca. 35 m2, sestávající z jedné ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, tv, kuchyňského koutu s troubou, koupelny se sprchovým koutem. Parkovací místo před domem a velká zahrada.

Apartmán B2 pro 2-4 osoby
Přízemní dvoupokojový byt, cca. 45 metrů čtverečních, skládající se z jedné velké ložnice s manželskou postelí + patrové postele, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, tv, kuchyňského koutu s troubou, koupelny / sprchy. Parkovací místo před domem a velká zahrada.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Cesa Minach