Canazei: Cesa Marmoleda

Termíny

Popis objektu Canazei: Cesa Marmoleda

popis

POZOR! CENA od 15680 do 31680,- Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu. Apartmány pro 3-6 osob v Canazei. Asi 250m od centra obce a 600m od lyžařského vleku. Zastávka skibusu před domem. Zcela nový byt, v malém soukromém domě s pouze 6 byty. K dispozici je lyžárna v přízemí se skříňkami na boty a lyže. Společná pračka a sušička v přízemí. Vnější parkovací stání ve dvoře.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B pro 2-3 osoby
Komfortní, nově zařízený dvoupokojový byt pro 3 osoby, ve druhém patře cca 40m2. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, televizí se satelitním příjmem, jídelny, kuchyně s myčkou nádobí, koupelny se sprchovým koutem, společné lyžárny.

Apartmán B1 pro 2-4 osoby
Komfortní, nově zařízený dvoupokojový byt pro 4 osoby, ve druhém patře, cca 45m2. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, televizí se satelitním příjmem, jídelny, kuchyně s myčkou nádobí, koupelny se sprchovým koutem, společné lyžárny.

Apartmán C pro 4-6 osob
Komfortní, nově zařízený třípokojový byt pro 4-6 osob, v prvním patře cca 60m2. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s 2 samostatnými postelemi, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, jídelního koutu a kuchyňského koutu s myčkou nádobí, satelitní televize, dvou koupelen se sprchovým koutem, společné lyžárny.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Cesa Marmoleda