Canazei: Cesa Manzini

Termíny

Popis objektu Canazei: Cesa Manzini

popis

POZOR! CENA od 14190 do 37290,- Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu. Apartmány pro 2-6 osob se nachází v centru obce Canazei, se všemi obchody a službami přímo pod bytem, je to ideální místo pro ty, kteří nechtějí používat auto. Autobusová zastávka / zastávka skibusu je jen 20m od apartmánů. V 1. patře jsou k dispozici 3 komfortní byty (nové, kompletně rekonstruované) s pračkou, TV a balkonem.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B a B1 pro 2-4 osoby
Dvoupokojový byt v 1. patře pro 2-4 osoby se skládá z ložnice s 2 oddělenými lůžky (je možné vytvořit dvoulůžko), obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, kuchyňský kout s troubou, koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů a pračka, balkon.

Apartmán C pro 4-6 osob
Třípokojový byt v 1. patře pro 6 osob, skládající se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s oddělenými postelemi, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, kuchyňský kout s troubou, koupelna se sprchou a pračkou.

Apartmán C1 pro 4-5 osob
Třípokojový byt ve 2. patře pro 4-5 osob, sestávající z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s jednolůžkem, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, tv, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, pračka, balkon, parkovací místo v garáži.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

pračka

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Cesa Manzini