Canazei: Cesa Lausa

Termíny

Popis objektu Canazei: Cesa Lausa

popis

POZOR! CENA od 9570 do 19800,- Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu. Apartmány pro 2-4 osoby se nachází v obci Mazzin, v srdci Val di Fassa, 5 km od Canazei, 3 km od Campitello (lanovka Col Rodella) a 2 km od Pera (sedačková lanovka na lyžařský areál Catinaccio). Centrum obce a zastávky autobusů / skibusů jsou vzdáleny 200m. Typický místní dům, zcela rekonstruovaný, situovaný v panoramatické a slunné poloze, se zahradou, která se skládá ze 4 apartmánů.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán A pro 2 osoby
Pohodlné studio pro 2 osoby se nachází v přízemí se zahradou a samostatným vchodem. Skládá se z obývacího prostoru s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, TV, kuchyňského koutu, mikrovlnné trouby, koupelny s vanou. Komunální pračka k dispozici v letní sezóně.

Apartmán A1 pro 2-3 osoby
Velké studio pro 2-3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti o rozloze cca 40 m2, situované v přízemí, se zahradou a samostatným vchodem. Skládá se z obývacího prostoru s jednou manželskou postelí a rozkládací pohovkou, TV, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem. Komunální pračka k dispozici v letní sezóně.

Apartmány B a B1 pro 2-4 osoby
Půdní byt pro 2-4 osoby sestávající z velké ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, tv, kuchyňského koutu s mikrovlnnou troubou, koupelny se sprchou, panoramatického balkonu. Komunální pračka k dispozici v letní sezóně.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Cesa Lausa