Canazei: Cesa Fraines

Termíny

Popis objektu Canazei: Cesa Fraines

popis

POZOR! CENY OD 15680 do 41750,-. Přesná cena na vyžádání dle termínu, typu a obsazenosti apartmánu.
Apartmány pro 2-8 lidí se nachází v Alba - Via Contrin. Pár metrů od lanovky na Ciampac (ideální lyžařské středisko pro děti a dospělé) Centrum obce je cca. 500 m daleko, a dobře zásobené potraviny těsně pod domem. Zastávka autobusu / zastávka skibusu je vzdálena pouhých 100 metrů. Na dvoře je k dispozici dostatek parkovacích míst, některá místa i v garáži. Všechny byty mají barevnou TV a některé mají pračku a myčku.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán typu B
Dvoupokojový přízemní byt pro 2-4 osoby, cca. 45 čtverečních metrů. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s odděleným lůžkem, rozkládací pohovkou, jídelní kout, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, tv, koupelna s vanou. Parkovací místo ve dvoře.

Apartmán typu B1
Dvoupokojový byt pro 2-4 osoby v prvním patře, cca. 45 čtverečních metrů. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývací místnosti s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, pračka, tv, koupelna s vanou a balkon. Parkovací místo ve dvoře.

Apartmán typu B2
Dvoupokojový byt pro 2-4 osoby, který se nachází ve druhém patře, cca. 45 čtverečních metrů. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (2 jednolůžkové, je možné vytvořit dvoulůžko), jídelní kout, kuchyňský kout s troubou, pračka, tv, koupelna se sprchovým koutem a panoramatický balkon. Sklep na lyže. Parkovací místo ve dvoře.

Apartmán typu D
Velký dvoupodlažní apartmán až pro 8 osob, v přízemí - obývací pokoj s kuchyňkou s myčkou a mikrovlnnou troubou, jídelním koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, tv, koupelnu s vanou; v suterénu s jednou ložnicí s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a palandami (2 + 2 osoby), ložnice s palandami, 2 koupelny, jedna se sprchou a pračkou. Garáž pro 1 auto a parkovací místo na vnějším nádvoří.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

parkování

ano

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek, platí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR (cena zahrnuje ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR (cena zahrnuje ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Cesa Fraines