Canazei: Cesa Debertol

Termíny

Popis objektu Canazei: Cesa Debertol

popis

POZOR! CENY OD 14190 do 25900,-. Přesná cena na vyžádání dle termínu a obsazenosti apartmánu. Apartmán pro 3 osoby nebo 2 dopělé a 2 děti se nachází v historickém centru Canazei, ideálně umístěný v klidné oblasti, od dopravního provozu, ale poblíž všech obchodů a služeb. Lanovka je vzdálena pouhých 350 metrů.
Ceny v termínu 22.12-5.1. na vyžádání.

vybavení a služby

Apartmán B
Dvoupokojový byt pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti, situovaný v 1. patře v soukromém domě. Skládá se z velké ložnice s manželskou postelí a samostatné postele, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, kuchyňský kout s myčkou a mikrovlnnou troubou, satelitní TV, koupelna se sprchou a pračkou, balkon.

v ceně zahrnuto

elektřina, voda, plyn a topení - v případě elektrického vytápění bude účtována spotřeba na konci pobytu

úklid

závěrečný úklid není zahrnut v ceně. Studio - 40 EUR, dvoupokojový apartmán - 45 EUR, třípokojový apartmán - 50 EUR, třípokojový apartmán s dvěma koupelnami - 55 EUR, čtyřpokojový apartmán - 65 EUR, čtyřpokojový apartmán uspořádáný na 2 podlažích - 75 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

povinný poplatek - hradí se při příjezdu

ložní prádlo

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

ručníky

host si musí přivézt vlastní nebo je možnost si půjčit na místě za poplatek 18 EUR ( v ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky)

Rezervace pobytu Canazei: Cesa Debertol