Alta Badia: Sportony

Termíny

Popis objektu Alta Badia: Sportony

popis

Hotel Sportony, který disponuje apartmány pro 2-6 osob, se nachází v centru La Villa a je obklopen nádhernými Dolomity.
Jen pár kroků a vášniví lyžaři a snowboardisté se ocitnou před lanovkou Doninz, při příjezdu na lyžařské tratě oblasti Gardenaccia, spojenou horskými vleky s hlavním lyžařským karuselem Alta Badia, část Dolomiti Superski . V bezprostřední blízkosti najdete lyžařské školy, informace pro turisty, různé prodejny, bary, pekárny, obchody, poštu, banky a půjčovny.
V létě jsou okolní hory protkány stezkami, které vedou k letním horským farmám, pastvinám, plošinám a půvabným výhledům, které jistě nadchnou všechny pěší turisty i horské cyklisty. Chcete-li se k nim dostat, stačí vystoupat z horské chaty a zvolit jakýkoli směr, který se vám líbí. Cyklisté se ocitnou přímo na stezkách Dolomitů Maratona a Giro d'Italia.
Tyrolské kouzlo, inovativní přístup a maximální péče o každý detail. Výsledkem je 7 apartmánů v hlavní budově a další 3 v typické chatě.
Každý apartmán má dřevěnou podlahu a kuchyň s elektrickým sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnnou troubou, toustovačem, překapávacím kávovarem, mokou, nádobím a příbory. Kromě toho poskytujeme veškeré ložní prádlo s týdenní změnou a ručníky. Denní úklid.

Hosté mohou využít lyžárnu se sušičkou na boty, úložný porstor pro kola a bezplatnou společnou pračku. K dispozici jsou upravené venkovní prostory, jako je zahrada s lehátky, gril a dětské hřiště pro malé hosty, které zahrnuje dům na stromě, skluzavku, houpačku a pískoviště. Pro hosty k dispozici bezplatné wifi a wellness centrum, které se skládá z turecké lázně, finské sauny, infračervené sauny a relaxační zóny - v ceně.
Nechce se Vám čekat ve frontě na skipas? Objednete si jej 48 hodin před příjezdem a bude na Vás čekat na recepci hotelu.

vybavení a služby

Apartmán 101 pro 4-5 osob
Tento prostorný apartmán v přízemí má dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou, vybavená sprchovým koutem, dvojitým umyvadlem, vysoušečem vlasů a samostatným WC a bidetem. Kromě toho je na vyžádání k dispozici další samostatná postel pro pátou osobu. V obývacím pokoji s okny od podlahy ke stropu s výhledem do zahrady najdete pohovku, satelitní TV, jídelnu a plně vybavenou kuchyňku. K dispozici soukromá terasa na stolování pod širým nebem s výhledem na Gardenaccia.

Apartmán 201 pro 4-6 osob
Byt je umístěn v prvním patře. K dispozici jsou dvě ložnice, z nichž jedna je s manželskou postelí a druhá s patrovou postelí. Obě ložnice mají přístup na balkon s výhledem na Sas dla Crusc / Kreuzkofel, Lavarella a Piz la Ila. V koupelně najdete vanu se sprchovým koutem, vyhřívané věšáky na ručníky, vysoušeč vlasů a samostatné WC a bidet. Obývací pokoj s dalším balkonem s výhledem na Gardenaccia tvoří dvojitá pohovka, satelitní TV, jídelní kout a plně vybavená otevřená kuchyň.

Apartmán 202 pro 2-4 osoby
Tento apartmán v prvním patře se skládá z jedné dvoulůžkové ložnice s balkonem orientovaným na jih a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, satelitní TV, jídelním koutem a plně vybaveným kuchyňským koutem. V koupelně najdete sprchu, bidet, WC, vyhřívané židle na ručníky a vysoušeč vlasů.

Apartmán 203 pro 2-4 osoby
Byt se nachází v prvním patře a skládá se z ložnice s manželskou postelí. Obývací pokoj je kombinací stylu a funkčnosti, kde najdete rozkládací pohovku, satelitní TV, jídelní kout a plně vybavenou otevřenou kuchyň. V koupelně najdete sprchu, bidet, WC, vyhřívané věšáky na ručníky a vysoušeč vlasů. Balkon s výhledem na jih nabízí nádherný panoramatický výhled.

Apartmán 204 pro 2-4 osoby
Tento útulný byt v prvním patře se skládá z hlavní ložnice, která je propojena s dvoulůžkovou ložnicí s mírně šikmým stropem, která vytváří fantastický prostor pro děti. Obývací pokoj má rozkládací pohovku, satelitní TV, jídelnu a částečně oddělenou kuchyň. V koupelně najdete sprchu, bidet, WC, vyhřívané věšáky na ručníky a vysoušeč vlasů. Balkon na jih, který je přístupný z každé místnosti, nabízí nádherný panoramatický výhled na okolní Dolomity.

Apartmán 205 pro 2-4 osoby
Byt, který se nachází v prvním patře se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje, které se vyznačují velmi zvláštními dřevěnými stropy s odhalenými trámy a ručně vyrobenými uměleckými řezbami. V obývacím pokoji je jídelní kout, satelitní TV, rozkládací pohovka a balkon s výhledem na zahradu. Samostatná kuchyně je plně vybavena. V koupelně najdete sprchu, bidet, WC, vyhřívané věšáky na ručníky a vysoušeč vlasů.

Apartmán 206 pro 4-6 osob
Prostorný apartmán v prvním patře se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen s velkou sprchou, WC, bidet, vyhřívané věšáky a fén, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, satelitní TV, jídelní kout a plně vybavený kuchyňský kout. Všechny pokoje mají přístup na balkon s výhledem na zahradu a svahy mohutného masívu Gardenaccia.

Chalet Multina pro 2-4 osob
CH-1
Tento půvabný mezonetový byt je ideální kombinací současného designu a odkazů na tyrolské tradice. Na první úrovni je hlavní ložnice s manželskou postelí a balkonem s výhledem do zahrady, stejně jako útulný obývací pokoj s krbem, pohovkou, satelitní TV, jídelním koutem a plně vybaveným kuchyňským koutem. V koupelně je samostatné WC-bidet, sprcha, dvojité umyvadlo, vyhřívané věšáky na ručníky a vysoušeč vlasů. Na vyšší úrovni najdete charakteristické ateliérové studio, snadno transformovatelné do další ložnice díky rozkládací pohovce a volně stojící vaně. Zvláštností apartmánu je soukromá terasa s výhledem na působivý masív Gardenaccia.

Chalet les Ganes pro 2-4 osoby
CH-2
Tento půvabný mezonetový byt je ideální kombinací současného designu a odkazů na tyrolské tradice. Na první úrovni je hlavní ložnice s manželskou postelí a balkonem s výhledem do zahrady, stejně jako útulný obývací pokoj s krbem, pohovkou, satelitní TV, jídelním koutem a plně vybaveným kuchyňským koutem. V koupelně je samostatné WC-bidet, sprcha, dvojité umyvadlo, vyhřívané věšáky na ručníky a vysoušeč vlasů. Na vyšší úrovni najdete charakteristické ateliérové studio, snadno transformovatelné do další ložnice díky rozkládací pohovce a volně stojící vaně. Zvláštností apartmánu je soukromá terasa s výhledem na působivý masív Gardenaccia.

Chalet Gran Bracun pro 4-6 osob
CH-3
Tento prostorný apartmán se nachází v přízemí s přímým přístupem do zahrady a má dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou, vybavená sprchovým koutem, dvojitým umyvadlem, vyhřívanými věšáky na ručníky, vysoušečem vlasů a samostatným WC a bidetovým prostorem. Jedna z ložnic, kromě manželské postele, obsahuje patrovou postel. Obývací pokoj s velkými okny od podlahy ke stropu s výhledem do zahrady je vybaven krbem, pohovkou, satelitní TV, jídelním koutem a plně vybaveným kuchyňským koutem.

sat tv

ano

mikrovlnka

ano

pračka

ano

wi-fi

ano

parkování

ano, kryté

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

turistická taxa - osoba a noc

1,5 EUR na osobu starší 14 let a den

ložní prádlo

ano, v ceně

ručníky

ano, v ceně

příjezd

od 10hod

odjezd

15-18hod

Rezervace pobytu Alta Badia: Sportony