Alta Badia: Sotmarin

Termíny

Popis objektu Alta Badia: Sotmarin

popis

Dům Sotmarin s 9 apartmány pro 2-6 osob se nachází v La Villa Alta ve výšce 1.433 metrů.
Nedávno postavená budova nabízí úchvatný výhled na Piz La Villa a na krásné Dolomity Sass dla Crusc a Lavarella.
Dům se nachází ve velmi klidném prostředí a spolu s nádherným výhledem zaručuje všechny podmínky pro perfektní dovolenou.
Zima - lyžařský vlek Gardenazza začíná pouhých 500 metrů od domu a je napojen na Sella Rondu. K dispozici 30km běžeckých tratí.
Léto - od apartmánů Sotmarin můžete přímo vstoupit do chráněné oblasti Puez-Odle, která je jako stvořená na dlouhé procházky. Ale můžete zvolit i jednodušší trasy, např. k jezeru Sompunt, která je vhodná i pro kočárek.
Sportovci najdou vybavený sportovní areál ve vzdálenosti pouhých 800 metrů, s tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm a plážovým volejbalem.

Speciální nabídka:
Při pobytu v termínu 1-22.12.2018 na minimálně 4 noci dostanete v ceně skipasu jeden den zdarma (4 dny za cenu 3, 5 dní za cenu 4, atd.)
Při pobytu v termínu 17.3.-7.4.2019 na minimálně 7 nocí, dostanete v ceně skipasu jeden den zdarma (6 dní za cenu 5, atd.)

vybavení a služby

Apartmán A pro 2-4 osoby
Apartmán se nachází v přízemí, skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu s mikrovlnkou a myčkou na nádobí a koupelny. Apartmán má přístup do zahrady, SAT TV a wifi připojení zdarma. Parkování u objektu.
A-2 cena pro 2 osoby
A-3 cena pro 3 osoby
A-4 cena pro 4 osoby

Apartmán C pro 4-6 osob
Apartmán se nachází v 1. patře, skládá se ze 2 ložnic s manželskými postelemi, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyně s mikrovlnkou a myčkou na nádobí a 2 koupelen. Apartmán má balkon, SAT TV a wifi připojení zdarma. Parkování u objektu.
C-4 cena pro 4 osoby
C-5 cena pro 5 osob
C-6 cena pro 6 osob

v ceně zahrnuto

ložní prádlo a ručníky

sat tv

ano

mikrovlnka

ano

myčka

ano

wi-fi

ano

parkování

ano

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

domácí mazlíček

ne

turistická taxa - osoba a noc

1,40 EUR na osobu starší 14 let a den

příjezd

od 14hod

odjezd

do 9hod

Rezervace pobytu Alta Badia: Sotmarin