Alta Badia: PRE DA NAI

Termíny

Popis objektu Alta Badia: PRE DA NAI

popis

Apartmány Pre da Nai nabízí krásné a prostorné apartmány pro 2-9 osob , kde můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou v Alta Badia, v srdci Dolomit. Dům s výtahem se nachází v klidném prostředí, uprostřed louky.
Lyžařské vleky Sella Ronda začínají pouhý 1 km domu. Bezplatný skibus vás zaveze k lyžařským vlekům, takže nemusíte použít své vozidlo během dovolené. Pro klienty k dispozici: relaxační místnost se saunou a výřivkou v ceně, wifi, lyžárna se sušičkou na boty, venkovní parkování i garáž - za poplatek, v zimních měsících doporučujeme rezervaci.
Na místě možnost objednání snídaně.

Speciální nabídka:
Při pobytu v termínu 1-22.12.2018 na minimálně 4 noci dostanete v ceně skipasu jeden den zdarma (4 dny za cenu 3, 5 dní za cenu 4, atd.)
Při pobytu v termínu 17.3.-7.4.2019 na minimálně 7 nocí, dostanete v ceně skipasu jeden den zdarma (6 dní za cenu 5, atd.)

vybavení a služby

Apartmán Mono pro 2-3 osoby ( cena pro 2 osoby, 3. osoba - cena na vyžádání)
Jednopokojový apartmán, který se skládá z ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro jednoho. Malá samostatná kuchyně, velký balkon, koupelna, sat-tv.

Apartmán Bilo pro 2-5 osob ( cena pro 2 osoby, 3-5. osoba - cena na vyžádání)
Dvoupokojový apartmán, který se skládá z malého vchodu, ložnice s manželskou postelí a rozkládácí pohovkou pro jednoho, velkého obývacího pokoje s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou. Malá samostatná kuchyně, terasa nebo balkon, satelitní TV, koupelna.

Apartmán Trilo pro 4-6 osob ( cena pro 4 osoby, 5-6. osoba - cena na vyžádání)
Třípokojový apartmán, který se skládá ze dvou ložnic, v každém z nich manželská postel a rozkládací pohovka pro jednoho. Velký obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a kuchyňským koutem, koupelna s vanou a sprchovým koutem, velký balkon, SAT-TV. Možnost ubytování až 2 osob navíc, cena na vyžádání.

Apartmán Trilo se dvěmi koupelnami pro 4-6 osob ( cena pro 4 osoby, 5-6. osoba - cena na vyžádání)
Třípokojový apartmán, který se skládá ze dvou ložnic, v každé z nich manželská postel, v jedné z nich navíc rozkládací pohovka pro jednoho. Obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, samostatná kuchyně vybavené troubou a myčkou, velký balkón, dvě koupelny (jedna se sprchovým koutem a jedna s vanou), satelitní TV v obou pokojích a v obývacím pokoji. Možnost ubytování 1 osoby navíc, cena na vyžádání.

Apartmán Trilo Superior se dvěmi koupelnami pro 5-6 osob ( cena pro 5 osob, 6. osoba - cena na vyžádání)
Třípokojový byt, který se skládá ze dvou ložnic s manželskou postelí, v jedné ložnici navíc patrová posteů a v druhé rozkládací pohovka pro jednoho. Velký obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, samostatná kuchyně vybavená troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí, dvě koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), 2 balkony, terasa, satelitní TV v obou ložnicích i v obývacím pokoji. Možnost ubytování až 3 osob navíc, cena na vyžádání.

Obrázky a popis pokojů může být orientační.

wi-fi

ano

parkování

venkovní parkování
lze rezervovat garážové stání za poplatek

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

dětská postýlka

ano

turistická taxa - osoba a noc

1,4 EUR na den a osobu starší 14 let

ložní prádlo

ano, v ceně

ručníky

ano, v ceně

příjezd

od 15hod

odjezd

do 9hod

Rezervace pobytu Alta Badia: PRE DA NAI