Alta Badia: Piculin

Termíny

Popis objektu Alta Badia: Piculin

popis

Apartmánový dům se čtyřmi apartmány pro 2-7 osob se nachází na ideálním místě jak pro zimní, tak letní dovolenou. Všechny apartmány jsou kompletně nově zařízené s útulným interiérem borovice a jsou vybaveny: sat-tv plazmou, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů, obývacím pokojem a dvoulůžkovými nebo jednolůžkovými ložnicemi, koupelnou a kuchyní.
V letních měsících možnost ke krásným procházkám. Ve vzdálenosti jen pár minut autem se nachází hora Sasso Putia s procházkami a lanovými lezeckými stezkami. Golfové hřiště s 18 jamkami je také v bezprostřední blízkosti.
V zimě je autobusové spojení na Plan de Corones v bezprostřední blízkosti.
A pro nadšence pro pěší turistiku a běžkaře:
Nedaleko Sasso Putia, na Passo delle Erbe (vzdálené 15 km), na vás čeká 9 km běžkařských tratí a nově postavená "Fun Sáňkařská dráha" (cca 4 km). Dvě krásné procházky do Longegy nebo do Ju jsou navíc příjemným zpestřením.

vybavení a služby

Apartmán 01 pro 2-4 osoby ( cena pro 2 osoby, 3-4. osoba - cena na vyžádání)
Studiový apartmán je kompletně nově zařízený s útulným interiérem borovice a je vybavený: sat-tv plazmou, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů, obývacím pokojem s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelnou a kuchyní.

Apartmán 02 pro 2-4 osoby ( cena pro 2 osoby, 3-4. osoba - cena na vyžádání)
Studiový apartmán je kompletně nově zařízený s útulným interiérem borovice a je vybavený: sat-tv plazmou, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů, obývacím pokojem s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelnou a kuchyní.

Apartmán 03 pro 2-5 osob ( cena pro 2 osoby, 3-5. osoba - cena na vyžádání)
Dvoupokojový apartmán je kompletně nově zařízený s útulným interiérem borovice a je vybavený: sat-tv plazmou, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů, obývacím pokojem s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnicí s manželskou postelí a rozkládacím jednolůžkovým gaučem, koupelnou a kuchyní.

Apartmán 04 pro 4-7 osob ( cena pro 4 osoby, 5-7. osoba - cena na vyžádání)
Třípokojový apartmán je kompletně nově zařízený s útulným interiérem borovice a je vybavený: sat-tv plazmou, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů, obývacím pokojem s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnicí s manželskou postelí a rozkládacím jednolůžkovým gaučem, ložnicí se dvěma samostanými postelemi, koupelnou a kuchyní.

sat tv

ano

úklid

úklid není zahrnut v ceně
typ 01 - 45 EUR
typ 02 a 03 - 50 EUR
typ 04 - 60 EUR

záloha při rezervaci

30%

doplatek 45 dnů před nástupem

70%

vratná kauce - mimo skupiny

100 EUR

turistická taxa - osoba a noc

1,4 EUR na den a osobu starší 14 let

příjezd

16-19hod

odjezd

do 10hod

Rezervace pobytu Alta Badia: Piculin