Apartmány Valle d´Aosta 07 - ubytování v Alba Adriatica, Itálie

Termíny

Popis objektu Alba Adriatica: Valle d´Aosta 07

popis

Nová výstavba jen 200 m od moře, kousek pěšky od borového lesa, veřejné parkoviště vedle budovy. Komfortní apartmány vybavené: 2 TV, pračka, velká terasa s žaluziemi, některé apartmány mají klimatizaci (na vyžádání a příplatek), výtah. Možnost soukromé garáže na vyžádání a za poplatek.

vybavení a služby

Apartmán B
Apartmán pro 4 osoby. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Bez klimatizace.

Apartmán B1
Apartmán pro 4 osoby. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Klimatizace.

vzdálenost od pláže

200 m

v ceně zahrnuto

ubytování
spotřeba energií

cena nezahrnuje

závěrečný úklid, dvoupokojový apartmán - 40 €, třípokojový apartmán - 50 €, čtyřpokojový apartmán - 60 €, přesto musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí)
klimatizace - 35 € na týden – tam kde je k dispozici, na vyžádání – není povinné
pobytová taxa - zatím není určena pro rok 2019
vratná záloha - 100 € za apartmán, 200 € pro skupiny, tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
ložní prádlo, ručníky a kuchyňské utěrky – host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

40%

doplatek 45 dnů před nástupem

60%

Rezervace pobytu Alba Adriatica: Valle d´Aosta 07