Apartmány Sirena 34 - ubytování v Alba Adriatica, Itálie

Termíny

Popis objektu Alba Adriatica: Sirena 34

popis

Apartmány se nachází kousek od moře v Tortoreto Lido a všechny jsou vybavené TV, pračkou, terasou a parkovištěm.

vybavení a služby

Apartmán C
Apartmán pro 4-6 osob. Ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, terasa se soukromou zahradou a uzavřené parkoviště.

Apartmán C1
Apartmán pro 4-6 osob. Ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa, uzavřené parkoviště.

Apartmán C2
Apartmán pro 4-6 osob v prvním patře. Ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dva, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, terasa s bočním výhledem na moře, parkovací místo.

vzdálenost od pláže

30 m

v ceně zahrnuto

ubytování
spotřeba energií

cena nezahrnuje

závěrečný úklid, dvoupokojový apartmán - 40 €, třípokojový apartmán - 50 €, čtyřpokojový apartmán - 60 €, přesto musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí)
klimatizace - 35 € na týden – tam kde je k dispozici, na vyžádání – není povinné
pobytová taxa - zatím není určena pro rok 2019
vratná záloha - 100 € za apartmán, 200 € pro skupiny, tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
ložní prádlo, ručníky a kuchyňské utěrky – host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

40%

doplatek 45 dnů před nástupem

60%

Rezervace pobytu Alba Adriatica: Sirena 34