Apartmány La Stella - ubytování v Alba Adriatica, Itálie

Termíny

Popis objektu Alba Adriatica: La Stella

popis

Rezidence La Stella se nachází na krásném pobřeží Jaderského moře, v obci Alba Adriatica. Nová stavba se nachází v klidném prostředí a je vzdálena pouhých 90 metrů od hustého zeleného borového lesa a pláže s jemným bílým pískem a křišťálově čistým mořem, zvláště vhodném pro děti. V rezidenci je k dispozici wi-fi a parkovací místa.

vybavení a služby

Apartmán B
Apartmán pro 2-4 osoby. Dvoulůžkový pokoj s LCD TV a velkým balkonem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s elektrickou troubou, pračka a malý balkon, koupelna se sprchovým koutem.

Apartmán B1
Apartmán pro 2-4 osoby. Dvojlůžková ložnice s TV a balkonem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, malý balkon a terasa.

vzdálenost od pláže

90 m

v ceně zahrnuto

ubytování
spotřeba energií

cena nezahrnuje

závěrečný úklid, dvoupokojový apartmán - 40 €, třípokojový apartmán - 50 €, čtyřpokojový apartmán - 60 €, přesto musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí)
klimatizace - 35 € na týden – tam kde je k dispozici, na vyžádání – není povinné
pobytová taxa - zatím není určena pro rok 2019
vratná záloha - 100 € za apartmán, 200 € pro skupiny, tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
ložní prádlo, ručníky a kuchyňské utěrky – host si musí přivézt vlastní

wi-fi

ano

záloha při rezervaci

40%

doplatek 45 dnů před nástupem

60%

Rezervace pobytu Alba Adriatica: La Stella