Apartmány Etruria 09 - ubytování v Alba Adriatica, Itálie

Termíny

Popis objektu Alba Adriatica: Etruria 09

popis

Nová rezidence se nachází v klidné lokalitě, pouhých 90 metrů od pláže, kousek od borového lesa, ale zároveň kousek od obchodů. Apartmány jsou praktické, moderně zařízené, mají 2 TV, bezplatné Wi-Fi, pračku, některé apartmány s klimatizací (na vyžádání a za poplatek). Výtah.

vybavení a služby

Apartmán A
Apartmán pro 2 osoby, v posledním patře. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV a balkonem, malá kuchyň s balkonem, koupelna se sprchovým koutem, klimatizace (v ceně).

Apartmán A1
Apartmán pro 2 osoby. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem.

Apartmán B
Apartmán pro 4 osoby. Ložnice s manželskou postelí, TV a balkonem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dva, LCD TV, kuchyňský kout, pračka, koupelna se sprchovým koutem, malý balkon.

Apartmán B1
Apartmán pro 4 osoby. Ložnice s manželkou postelí, s TV a balkonem, obývací pokoj s
rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, kuchyňský kout, pračka, koupelna se sprchovým koutem, malá zahrada, klimatizace (na vyžádání a za poplatek).

v ceně zahrnuto

ubytování
spotřeba energií

cena nezahrnuje

závěrečný úklid, dvoupokojový apartmán - 40 €, třípokojový apartmán - 50 €, čtyřpokojový apartmán - 60 €, přesto musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí)
klimatizace - 35 € na týden – tam kde je k dispozici, na vyžádání – není povinné
pobytová taxa - zatím není určena pro rok 2019
vratná záloha - 100 € za apartmán, 200 € pro skupiny, tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
ložní prádlo, ručníky a kuchyňské utěrky – host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

40%

doplatek 45 dnů před nástupem

60%

Rezervace pobytu Alba Adriatica: Etruria 09