Apartmány Etruria 04 - ubytování v Alba Adriatica, Itálie

Termíny

Popis objektu Alba Adriatica: Etruria 04

popis

Apartmány v nové, moderní budově se nachází v borovicovém lese, pouhých 100 metrů od moře. Nabízí dobře vybavené apartmány s veškerým komfortem: TV, pračka, klimatizace (v některých apartmánech - na vyžádání a za příplatek) terasa, výtah a soukromé parkovací místo.

vybavení a služby

Apartmán B
Apartmán pro 4 osoby se nachází v posledním patře. Dvoulůžkový pokoj + 1 samostatná postel, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa, parkovací místo. Klimatizace.

Apartmán B1
Apartmán pro 4 osoby. Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa, parkovací místo.

vzdálenost od pláže

100 m

v ceně zahrnuto

ubytování
spotřeba energií

cena nezahrnuje

závěrečný úklid, dvoupokojový apartmán - 40 €, třípokojový apartmán - 50 €, čtyřpokojový apartmán - 60 €, přesto musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí)
klimatizace - 35 € na týden – tam kde je k dispozici, na vyžádání – není povinné
pobytová taxa - zatím není určena pro rok 2019
vratná záloha - 100 € za apartmán, 200 € pro skupiny, tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
ložní prádlo, ručníky a kuchyňské utěrky – host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

40%

doplatek 45 dnů před nástupem

60%

příjezd

16-19:30hod

odjezd

9-10hod

Rezervace pobytu Alba Adriatica: Etruria 04