Apartmány Cimarosa 31 - ubytování v Alba Adriatica, Itálie

Termíny

Popis objektu Alba Adriatica: Cimarosa 31

popis

V rezidenci s bazénem, která se nachází v Tortoreto Lido, nabízíme komfortní apartmány, které se nacházejí v klidné oblasti pouhých 40 metrů od pláže. Vychutnejte si skvělou pozici a příjemný výhled, obklopený zelení z prostorné terasy, kterou disponuje každý apartmán.

vybavení a služby

Apartmán C
Byt pro 4 osoby se nachází ve 3. patře (bez výtahu) a je vybavený: TV, pračka, myčka, klimatizace (na vyžádání a za poplatek). Ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými postelemi, obývací pokoj, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa, parkovací místo.

Apartmán C1
Apartmán pro 4-6 osob se nachází v 1. patře, prostorný a komfortní, vybavený TV a pračkou. Ložnice s manželskou postelí, ložnice s vyklápěcí postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, velká terasa.

vzdálenost od pláže

40 m

v ceně zahrnuto

ubytování
spotřeba energií

cena nezahrnuje

závěrečný úklid, dvoupokojový apartmán - 40 €, třípokojový apartmán - 50 €, čtyřpokojový apartmán - 60 €, přesto musí klienti opustit byt čistý a v pořádku (odmražená lednička, vynesené odpadky, uklizená kuchyňská linka vč. nádobí)
klimatizace - 35 € na týden – tam kde je k dispozici, na vyžádání – není povinné
pobytová taxa - zatím není určena pro rok 2019
vratná záloha - 100 € za apartmán, 200 € pro skupiny, tato kauce bude vrácena při odjezdu po ujištění se, že apartmán je vrácen v dobrém stavu
ložní prádlo, ručníky a kuchyňské utěrky – host si musí přivézt vlastní

záloha při rezervaci

40%

doplatek 45 dnů před nástupem

60%

Rezervace pobytu Alba Adriatica: Cimarosa 31