Dovolená Val Gardena

Najděte si svou vysněnou dovolenou

Dovolená Val Gardena 2019/2020

Mnoho lidí se zamilovali do 'letních' hor ve Val Gardena: jasné, modré nebe, čerstvý vzduch, květinová pole, tajemné lesy, červeně zbarvené vrcholky při západu slunce, kouzelné dolomitské noci. Jiní si zamilovali Val Gardenu v zimě: země pokrytá třpytivým sněhem, svahy, které uspokojí i náročné lyžaře, ohromující počet sportovních aktivit, které vyzývají k vyzkoušení. Každé z ročních období tu má své kouzlo a každý, kdo toto místo jednou navštívil, se sem rád vrací. Val Gardena, která byla vždy údolím pro sportovní nadšence a může se považovat za lyžařský ráj, každoročně usiluje o to, aby těm, kteří se rozhodnou strávit zimní dovolenou v této úžasné destinaci, na jednom z nejkrásnějších vrcholů v Dolomitech, nabídla co nejlepší podmínky.
Vysokohorská turistika, horská kola, plavání, horolezectví, tenis, squash, golf a mnoho dalších aktivit Vás čeká na tomto úžasném místě v letních měsících.

Přečtěte si před cestou rady a tipy Val GardenaMalider Schwaige
Val Gardena

Termín: 01.02.2020 - 08.02.2020
POZOR! UVEDENÉ CENY MOHOU BÝT ORIENTAČNÍ. Pro přesnou cenu kontaktujte naši infolinku. Malider je horská chalupa s apartmány pro 4-6 osob na úpatí Plattkofelu. V blízkosti se nachází Alpe di Siusi, která je nezpochybnitelnou královnou všech vysokohorských plošin na světě. Můžete si zde si vychutnat výlety na kvetoucí louky, ve stinných lesích nebo si užít nezapomenutelný výlet do Dolomit. V zimě je chata ponořena do bílé scenérie, kousek od sjezdovek a běžeckých stop. Nachází se 5 až 10 minut chůze na autobusovou zastávku a restaurace. Chalupa Malider má rustikální interiér s topením, elektřinou a teplou vodou. Chata má dva apartmány. Kuchyně je plně vybavena. Alpe di Siusi se rozkládá na více než 56 km2, s nejnižším bodem 1800 metrů a nejvyšším na 3000 metrů nad mořem. Nejvyšší horská plošina v Evropě je jedním z nejoblíbenějších místem pro zimní sporty a turistiku v Evropě. Dobře upravené svahy (se všemi stupni obtížnosti, od jednoduchých až po náročné) spojují celou plošinu v nad
Itálie
8 dní
17 370 Kč Cena za apartmán / pobyt (pro 1-6 os.) Zobrazit a rezervovat
Cena za apartmán / pobyt (pro 1-6 os.)

Villa Astrid
Val Gardena

Termín: 01.02.2020 - 08.02.2020
POZOR! UVEDENÉ CENY MOHOU BÝT ORIENTAČNÍ. Pro přesnou cenu kontaktujte naši infolinku. Villa Astrid, která nabízí apartmány pro 2-6 osob, leží v Ortisei, ve Val Gardena a je ideálním místem pro Vaši rodinnou letní a zimní dovolenou v Dolomitech. Dům je umístěn v příjemném a klidném prostředí. Před domem je slunný trávník, chráněný od větru, který přímo vybízí ke čtení a relaxaci. U všech apartmánů je k dispozici bezplatné parkoviště v garáži. Z vily Astrid je to jen kousek pěšky do centra obce s mnoha obchody, restauracemi a kavárnami. Hlavní lyžařské zařízení Ortisei se nachází v bezprostřední blízkosti vily Astrid a je dostupné za pár minut. Slavná lanovka Seceda je vzdálena pouhých 400 metrů a je k dispozici pěší tunel, který se nachází přímo za domem.
Itálie
8 dní
20 670 Kč Cena za apartmán / pobyt (pro 1-2 os.) Zobrazit a rezervovat
Cena za apartmán / pobyt (pro 1-2 os.)

Obermalid
Val Gardena

Termín: 01.02.2020 - 08.02.2020
POZOR! UVEDENÉ CENY MOHOU BÝT ORIENTAČNÍ. Pro přesnou cenu kontaktujte naši infolinku. Farma s apartmány pro 2-6 osob se nachází v St. Oswald, malé, hezké vesnici nedaleko Seis am Schlern uprostřed nádherného turistického ráje Dolomit. Tato farma je obklopena loukami a lesy a je ideální pro relaxaci. Apartmány jsou pohodlné a prostorné. Ložní prádlo, ručníky, topení a úklid apartmánu na konci pobytu jsou zahrnuty v ceně. V blízkosti známé lyžařské středisko Seiser Alm.
Itálie
8 dní
36 740 Kč Cena za apartmán / pobyt (pro 1-4 os.) Zobrazit a rezervovat
Cena za apartmán / pobyt (pro 1-4 os.)