Dovolená Cavallino

Najděte si svou vysněnou dovolenou


Dovolená Cavallino

Nabídka ubytování - na dotaz


Cavallino-Treporti se nachází na západní straně poloostrova mezi Jesolo a Benátkami, asi na půl cesty mezi oběma městy. Navzdory skutečnosti, že mezi turisty není tak známé jako Benátky nebo Lido di Jesolo, Cavallino-Treporti zůstává místem, které jistě stojí za návštěvu. Mezi největší lákadla patří například jeho pláže, které se táhnou mezi Punta Sabbioni a ústí řeky Sile, ale nejsou zdaleka jediným důvodem pro návštěvu Cavallino-Treporti.

Cavallino-Treporti je především místem, kde krása přírody dokonale ladí se zemědělskými a rybářskými tradicemi tohoto místa. Velká část místního turistického parku (Parco Turistico di Cavallino-Treporti) je věnována zachování rovnováhy mezi těmito dvěma celky a zároveň řešena tak, aby mohla čelit masovému cestovnímu ruchu. S respektem k životnímu prostředí zde byly vybudovány desítky kilometrů cyklistických stezek, aby návštěvníci měli možnost strávit aktivní a bohatou dovolenou. V srdci poloostrova najdete farmy, kde se ve sklenících pěstuje ovoce a zelenina a které můžete přímo na místě ochutnat.

Přečtěte si před cestou rady a tipy - Cavallino


Residence Tamerici
Cavallino

Termín: 01.05.2021 - 08.05.2021
Rezidence Tamerici se skládá ze 6 sousedících rekreačních domů, nachází se v letovisku Cavallino, 1 km od centra Caorle, se soukromou zahradou a krásným bazénem se slunnou terasou. Doporučujeme pro rodiny s dětmi - rezidence se nachází v klidné oblasti, a také pro skupiny, které hledají společné ubytování.
Itálie
8 dní
23 280 Kč Nová cena 21 650 Kč Cena za apartmán / pobyt (pro 1-5 os.) Zobrazit a rezervovat
Cena za apartmán / pobyt (pro 1-5 os.)