Dovolená Alta Badia

Najděte si svou vysněnou dovolenou

Dovolená Alta Badia 2019/2020

Centrální poloha v Dolomitech, světové dědictví UNESCO, alpské prostředí spárované s italskou srdečností, vynikající upravené svahy s optimálním spojením v lyžařském středisku Dolomiti Superski, velké množství turistických stezek a cyklotras - to vše může nabídnout Alta Badia.
Horská oblast Alta Badia se nachází v jižních Tyrolských Dolomitech, v jižní části údolí Val Badia, která se odděluje od údolí Val Pusteria v San Lorenzo.
Během let se malé údolí v Dolomitech se svými obyvateli, kteří si po staletí zachovali svou kulturu, stalo jedním z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Jižním Tyrolsku. Údolí Alta Badia se však podařilo zachovat bohatou přírodní krásu, která podtrhuje jedinečnost a velkolepost své horské krajiny. V každém ročním období stojí za návštěvu vrcholky Dolomitů, jako je masív Grup del Sela - Sella, Sassongher, Sas dla Crusc - Santa Croce nebo Conturines, stejně jako přírodní parky Puez-Odle a Fanes-Senes-Braies. Po celý rok nabízí vesnice Alta Badia širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit - od lyžování až po snowboarding, od pěší turistiky až po cykloturistiku, horolezectví a jízda na koni a samozřejmě rekreaci uprostřed jedinečné přírodní krajiny.
Pokud máte rádi prázdniny na horách, budete milovat Alta Badia - v létě i v zimě. Máme pro Vás zajímavou nabídku ubytování. Stačí si jen vybrat ten pravý apartmán.

Před cestou si přečtěte rady a tipy - Alta Badia

Anvi
Alta Badia

Termín: 06.06.2020 - 13.06.2020
Aparmány se nachází v Badii, malém městečku v Alta Badia, která je zvláště bohatá na tradice a přírodní krásy. Nachází se na úpatí Sasso Croce, ideální destinace v zimě a v létě pro dovolenou v přímém kontaktu s přírodou. Všechny apartmány jsou vybaveny myčkou, pračkou, lednicí, televizí, satelitní TV a WIFi zdarma. K dispozici velká zahrada s krytým bazénem, pískoviště, trampolína, houpačka, stolním tenis a fotbal, zahradní nábytek a gril. Wellnes – finská sauna a vířivka – vše zahrnuto v ceně. Lyžárna s vysoušečem na boty a prostor na kola. Soukromé venkovní parkoviště. Majitelé se zabývají agroturistikou, takže pro své hosty nabízí čerstvé mléko, vajíčka a chléb. Domácí mazlíčci vítáni.
Itálie
8 dní
16 480 Kč Cena za apartmán / pobyt (pro 1-4 os.) Zobrazit a rezervovat
Cena za apartmán / pobyt (pro 1-4 os.)