Alta Badia

Najděte si svou vysněnou dovolenou

Dovolená Alta Badia 2019

Centrální poloha v Dolomitech, světové dědictví UNESCO, alpské prostředí spárované s italskou srdečností, vynikající upravené svahy s optimálním spojením v lyžařském středisku Dolomiti Superski, velké množství turistických stezek a cyklotras - to vše může nabídnout Alta Badia.
Horská oblast Alta Badia se nachází v jižních Tyrolských Dolomitech, v jižní části údolí Val Badia, která se odděluje od údolí Val Pusteria v San Lorenzo.
Během let se malé údolí v Dolomitech se svými obyvateli, kteří si po staletí zachovali svou kulturu, stalo jedním z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Jižním Tyrolsku. Údolí Alta Badia se však podařilo zachovat bohatou přírodní krásu, která podtrhuje jedinečnost a velkolepost své horské krajiny. V každém ročním období stojí za návštěvu vrcholky Dolomitů, jako je masív Grup del Sela - Sella, Sassongher, Sas dla Crusc - Santa Croce nebo Conturines, stejně jako přírodní parky Puez-Odle a Fanes-Senes-Braies. Po celý rok nabízí vesnice Alta Badia širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit - od lyžování až po snowboarding, od pěší turistiky až po cykloturistiku, horolezectví a jízda na koni a samozřejmě rekreaci uprostřed jedinečné přírodní krajiny.
Pokud máte rádi prázdniny na horách, budete milovat Alta Badia - v létě i v zimě. Máme pro Vás zajímavou nabídku ubytování. Stačí si jen vybrat ten pravý apartmán.

Před cestou si přečtěte rady a tipy - Alta Badia

Alta Badia

Termín: 27.04.2019 - 04.05.2019
Dům Sotmarin s 9 apartmány pro 2-6 osob se nachází v La Villa Alta ve výšce 1.433 metrů. Nedávno postavená budova nabízí úchvatný výhled na Piz La Villa a na krásné Dolomity Sass dla Crusc a Lavarella. Dům se nachází ve velmi klidném prostředí a spolu s nádherným výhledem zaručuje všechny podmínky pro perfektní dovolenou. Zima - lyžařský vlek Gardenazza začíná pouhých 500 metrů od domu a je napojen na Sella Rondu. K dispozici 30km běžeckých tratí. Léto - od apartmánů Sotmarin můžete přímo vstoupit do chráněné oblasti Puez-Odle, která je jako stvořená na dlouhé procházky. Ale můžete zvolit i jednodušší trasy, např. k jezeru Sompunt, která je vhodná i pro kočárek. Sportovci najdou vybavený sportovní areál ve vzdálenosti pouhých 800 metrů, s tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm a plážovým volejbalem. Speciální nabídka: Při pobytu v termínu 1-22.12.2018 na minimálně 4 noci dostanete v ceně skipasu jeden den zdarma (4 dny za cenu 3, 5 dní za cenu 4, atd.) Při pobytu v termínu 17.3.-7.4.201
Itálie
8 dní
14 970 Kč Cena za apartmán / pobyt (pro 1-2 os.) Zobrazit a rezervovat
Cena za apartmán / pobyt (pro 1-2 os.)

Alta Badia

Termín: 27.04.2019 - 04.05.2019
Hotel Sportony, který disponuje apartmány pro 2-6 osob, se nachází v centru La Villa a je obklopen nádhernými Dolomity. Jen pár kroků a vášniví lyžaři a snowboardisté se ocitnou před lanovkou Doninz, při příjezdu na lyžařské tratě oblasti Gardenaccia, spojenou horskými vleky s hlavním lyžařským karuselem Alta Badia, část Dolomiti Superski . V bezprostřední blízkosti najdete lyžařské školy, informace pro turisty, různé prodejny, bary, pekárny, obchody, poštu, banky a půjčovny. V létě jsou okolní hory protkány stezkami, které vedou k letním horským farmám, pastvinám, plošinám a půvabným výhledům, které jistě nadchnou všechny pěší turisty i horské cyklisty. Chcete-li se k nim dostat, stačí vystoupat z horské chaty a zvolit jakýkoli směr, který se vám líbí. Cyklisté se ocitnou přímo na stezkách Dolomitů Maratona a Giro d'Italia. Tyrolské kouzlo, inovativní přístup a maximální péče o každý detail. Výsledkem je 7 apartmánů v hlavní budově a další 3 v typické chatě. Každý apartmán má dřevěn
Itálie
8 dní
34 020 Kč Cena za apartmán / pobyt (pro 1-4 os.) Zobrazit a rezervovat
Cena za apartmán / pobyt (pro 1-4 os.)